Teknoloji

Tekken 8’in yeni fragmanı, Bryan Fury karakterini tanıtıyor

 
Bandai Namco, dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için Bryan Fury karakterini tanıtan yeni bir fragman yayınladı. Bu fragmanda karakterin tasarımı, oynanış dinamikleri, dövüş stilleri ve daha fazlası yer alıyor.
 
Tekken 8 çıkış tarihi henüz açıklanmadı
 
 
 
Merakla beklenen devam oyunu Tekken 8 için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. Oyun şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştiriliyor ve oyunculara üst düzey bir dövüş aksiyon deneyimi yaşatılması amaçlanıyor. biz. Oyunda üst düzey görseller, animasyonlar ve yeni içerikler bizleri bekliyor.
 
Unreal Engine 5 ile geliştirilen Tekken 8, yeni nesil donanım ve teknolojinin gücünden yararlanıyor. Oyunda karakterlerin hareketlerini yansıtmak için farklı teknikler uygulanıyor ve yüksek çözünürlüklü grafikler bizleri bekliyor. Yüksek çözünürlükle birlikte karakterlerin saçından ayak ucuna modelleri daha net bir şekilde ortaya çıkıyor.
 
Oyun için daha önce birçok karakter fragmanı yayınlandı. Tanıtılan karakterler arasında Hwoarang, Lili, Asuka Kazama, Leroy Smith ve daha fazlası yer alıyor.
 
Bryan Fury karakter fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu