Haber

Harvard Morg’un eski müdürüne ceset satmaya dava: Deriden yapılmış

Harvard Tıp Fakültesi morgu eski müdürü hakkında kadavraları çalıp satmaktan iddianame açıldı. Geçtiğimiz haftalarda görevine son verilen Cedric Lodge, morga bağışlanan kadavraları parçalamak, kafa, beyin, kemik, deri ve diğer organları okulun izni olmadan New Hampshire’daki konutuna nakletmek ve ardından satmakla suçlanıyor. onlara.

‘İNSAN DEĞERLERİ ÜZERİNDEKİ ETKİSİ’

Savcılıktan olayla ilgili yapılan açıklamada, “Bazı hatalar bizim anlayışımızın dışındadır” denildi. Savcı Gerard M. Karam, “İnsan kalıntılarının çalınması ve ticareti insani değerlere darbedir” ifadelerini kullandı. çalınan organları dağıttı.

VÜCUT KESİMLERİNDEN YAPILAN ‘DERİ ÜRÜN’

Ceset modüllerini satın aldığı iddia edilen Maclean’ın bunları bir dükkanda satışa çıkardığı belirtildi. Massachusetts’te ‘Kat’s Creepy Creations’ isimli bir dükkanı olan Maclean’ın bir müşterisinin ceset modülleri sattığı, bu modülleri boyadığı ve ‘deri ürünler’ yaptığı iddia edildi.

‘KAFA NUMARASI 7’ NOTUYLA PARA GÖNDERDİ

İddianamede Joshua Taylor’ın da Lodge çiftine 37 bin dolardan fazla para ödediği bildirildi. 19 Mayıs 2019’da Taylor’ın Denise Lodge’a “7 numaralı kafa” notuyla 1.000 dolarlık bir ödeme gönderdiği iddia edildi. Kasım 2020’de, Lodge çiftine “beyin” yazan bir notla birlikte 200 dolar attığı iddia edildi. (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu