Teknoloji

3. Dünya Savaşı’nda SKYFRONT Operasyonu 25 Temmuz’da başlıyor!

3. Dünya Savaşı’na gelecek içerik güncellemesinde bu sefer iki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul’un kurtuluşu için mücadele etme zamanı ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak! 25 Temmuz Salı günü oyuna gelen bu ücretsiz güncelleme ile yeni bir modda savaşın, yeni haritaları fethedin ve yepyeni silahlar ve savaş takviyeleriyle teçhizatınızı genişletin!

3. Dünya Savaşı’nın hayal gücünüzü zorlayacak yeni çağını SKYFRONT’taki rezidansımızda hissetmek için son 7 gün! Taktik Nişancı Oyunu WW3’ün bir sonraki büyük güncellemesinde, savaş bu kez İstanbul’a ulaşıyor. 25 Temmuz 2023 Perşembe günü yayınlanacak olan bu ücretsiz güncelleme ile oyuncular, World WAR 3’te yeni bir modda savaşmanın heyecanını yaşarken, orijinal savaş teçhizatı yuvaları ve mağaza içi güncellemelerle yeni haritaların fethinin tadını çıkaracaklar.

 

Geri sayım başlasın!

Bu dönemde Türk Silahlı Kuvvetleri ve Arap Askeri Birlikleri sahnede ve biz de İstanbul Boğazı’nın kıyılarında bildiğimiz sulardayız. SKYFRONT Operasyonunda (GÖKCEPHE) daha fazla sürpriz yolda!

World War 3, Windows PC’de World War 3 Launcher veya Steam’den indirilerek ücretsiz olarak oynanabilir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu