Haber

İzmir’de Emniyet Müdürü Esnafa Yumruklu Saldırdı

İzmir’de kick boksla uğraştığı öğrenilen Dikili Belediyesi Zabıta Müdürü, esnafa yumruğuyla saldırdı. Yumruklanan esnaf ayakta durmakta güçlük çekerken, o anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün akşam ilçeye bağlı Gazipaşa Mahallesi Şehit Sami Ahbulut Caddesi üzerinde bulunan bir kafeteryada meydana geldi. Polis ekipleri, gündüz saatlerinde denetlediği yemekhaneye giden yürüyüş yoluna sandalye koyması üzerine uyarıda bulundu. Yoldan sandalyeleri çeken esnaf, akşam saatlerinde polis müdürü BD ile görüştü. İş yeri sahibi SG, emniyet müdürü BD’ye tepki gösterdi. Kendisine tepki gösteren esnafın üzerine yürüyen polis müdürü BD, bir anda esnafın suratına yumruk attı.

O anlar kamerada

Olay, iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde BD’nin iş yeri sahibine doğru yürüdüğü ve yüzüne yumruk attığı anlar yer aldı. Ayrıca yumruklu saldırılara maruz kalan esnafın ayakta durmakta zorlandığı ve sendelediği anlar da yaşandı. Dikili Belediyesi Zabıta Müdürü BD’nin uzun yıllardır kickboks sporuyla uğraştığı öğrenildi. – İZMİR

haber-senkaya.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu